Soğutma Grubu ve Mini Termostatlar


EI1410

EI1410, 4 haneli, sıcaklık göstergesidir. Sıcaklık ºC veya ºF biriminden, ondalıklı veya tamsayı olarak gösterebilir. Alarm durumu oluştuğunda göstergede ölçülen sıcaklık yanıp sönerek kullanıcıyı ikaz eder. Cihaz maksimum ve minimum ölçme değerlerini saklayabilir.

ET1411

ET1411, 4 haneli, tek kontaklı dijital ısıtma veya soğutma kontrol cihazıdır. NTC prob girişi olan cihazda, prob girişi için ofset ayarı yapılabilir.

ET1412

ET1412, 4 haneli, çift kontaklı dijital ısıtma veya soğutma kontrol cihazıdır. NTC prob girişi olan cihazda, prob girişi için ofset ayarı yapılabilir.

ET1413

Fan Kontrol Termostatı Araç klima sistemleri için tasarlanmıştır. Fan ( üç kademede ) ve Klimayı kontrol eder ve araç içi sıcaklığını ondalıklı olarak gösterir.

ET1413A

Fan Kontrol Termostatı Araç klima sistemleri için tasarlanmıştır. Fan ( iki kdemede ) ve Klimayı ( otomatik olarak ) kontrol eder ve araç içi sıcaklığını ondalıklı olarak gösterir.

ET1413R

Radyatör Kontrol Cihazı Katı yakıtlı kalorifer kazanları için tasarlanmıştır. Sirkülasyon Pompasını ve yakıtı hızlı yakmak için kullanılan fanı set edilen sıcaklıklara göre kontrol eder.

EDT1411

Defrost Kontrol Cihazı EDT1411, 4 haneli, soğutma kontrolü için tek kontaklı, zamana bağlı defrost yapabilen dijital soğutma kontrol cihazıdır.

EDT1412

Defrost Kontrol Cihazı EDT1412, 4 haneli, soğutma kontrolü için tek kontaklı, zamana bağlı defrost yapabilen dijital soğutma kontrol cihazıdır.

EDT1423

Defrost Kontrol Cihazı EDT1423, 4 haneli, soğutma, defrost ve fan kontrolü için üç kontaklı, zamana bağlı defrost yapabilen dijital soğutma kontrol cihazıdır.

EDT2411

Dijtal Defrost Termostat EDT2411 NTC sensör girşli, tek röle çıkışlı, kompresör koruma paramatereleri içeren defrost süresi girilebilen on-off sıcaklık kontrol cihazıdır.

EDT 3411

Ray Montajlı Dijital Termostat EDT3411 Ray montajlı pano içi NTC sensör girşli, tek röle çıkışlı, kompresör koruma paramatereleri içeren defrost süresi girilebilen on-off sıcaklık kontrol cihazıdır.

NTC-APP

NTC Sıcaklık Sensörü Soğutma kontrol cihazlarında kullanılacak sıcaklık sensörüdür. PVC kılıflı ve PVC kablolu olan sensörün kablo boyu standart 1,5m dir. Sipariş esnasında belirtilmesi durumunda kablo boyu uzatılabilir. Soğutma Grubundaki cihazların tamamı ile kullanılabilir.

NTC-APS

NTC Sıcaklık Sensörü Soğutma kontrol cihazlarında kullanılacak sıcaklık sensörüdür. Paslanmaz çelik kılıflı ve silikon kablolu olan sensörün kablo boyu standart 1,5m dir. Sipariş esnasında belirtilmesi durumunda kablo boyu uzatılabilir. Soğutma Grubundaki cihazların tamamı ile kullanılabilir.

NTC-APT

NTC Sıcaklık Sensörü Soğutma kontrol cihazlarında kullanılacak sıcaklık sensörüdür. Termoplastik kılıflı ve termoplastik kablolu olan sensörün kablo boyu standart 1,5m dir, farklı kablo boylarında üretilemez. Soğutma Grubundaki cihazların tamamı ile birlikte kullanılabilir.

NTC-LPS

NTC Sıcaklık Sensörü Soğutma kontrol cihazlarında kullanılacak sıcaklık sensörüdür. Paslanmaz çelik kılıflı ve silikon kablolu olan sensörün kablo boyu standart 1,5m dir.
Soğutma Grubu ve Mini Termostatlar | Tecno Otomasyon