PowerFlex Hız Kontroller


PowerFlex 4M Serisi

Kullanıcılara kompakt ve yer tasarrufu sağlayan bir tasarımla güçlü motor hızı kontrol imkanı sunan PowerFlex 4M AC sürücü, PowerFlex sürücü ailesinin enküçük ve tasarruflu üyesidir.

PowerFlex PF4

PowerFlex® 4 AC Sürücüleri kompak tipiyle panoda az yer kaplama,maliyet kazançlarını karşılamak amacıyla global OEM (makina imalatçıları) üreticileri ve son kullanıcılar için dizayn edilmiştir.

PowerFlex 40 Serisi

PowerFlex® 40 AC Sürücüleri OEM,makina imalatçıları ve son kullanıcılar için üretilmiş olup motor kontrol performansı arttırılmış kullanımı kolay kompak bir sürücüdür.

PowerFlex 40P Serisi

PowerFlex® 40P AC Sürücüleri kapalı çevrim kontorlüyle Kategori 3 Safe Torque-off sınıfına girmekle birlikte maliyeti düşük bir sürücü olarak dizayn edilmiştir.

PowerFlex 400 Serisi

PowerFlex® 400 AC Sürücüleri endüstriyel fan ve pompa uygulamaları için dizayn edilmiştir.

PowerFlex 70 Serisi

PowerFlex® 70 AC Sürücüleri kompak tipiyle,montaj alanından kazanma,kullanımı basit ve dayanıklı sürücülerdir.Bu sürücüler kolayca monte edebilir ve programlaya bilirsiniz.

PowerFlex 700 Serisi

PowerFlex® 700 AC Sürücüleri yüksek güçteki motorlar için kullanılır.Bu sürücüler tork kontrol ve basit hız kontrol uygulamalı üç-fazlı indüksiyon motorlarında kullanılır.

PowerFlex 700S Serisi

PowerFlex® 700S AC Sürücüleri tek başına en çok talep edilen sürücü uygulamalarından koordine sürücü kontrol uyglamalarında kullanmanız öneririz.

PowerFlex 700H Serisi

PowerFlex® 700H Yüksek Güç AC Sürücüleri hız kontrol uygulamalarında düşük hızlarda motora mükemmel tork sağlar.Uygulamaya göre değişken kontrol modları vardır.

PowerFlex 753 Serisi

PowerFlex® 753 AC Sürücüleri maliyeti düşük güvenlik özelliği gerektiren genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.

PowerFlex 755 Serisi

PowerFlex® 755 AC Sürücüleri kullanım kolay,uygulama alanı esnek ve yüksek performanslı sürücülerdir.
PowerFlex Hız Kontroller | Tecno Otomasyon