ALLEN BRADLEY


PowerFlex 4M Serisi

Kullanıcılara kompakt ve yer tasarrufu sağlayan bir tasarımla güçlü motor hızı kontrol imkanı sunan PowerFlex 4M AC sürücü, PowerFlex sürücü ailesinin enküçük ve tasarruflu üyesidir.

PowerFlex PF4

PowerFlex® 4 AC Sürücüleri kompak tipiyle panoda az yer kaplama,maliyet kazançlarını karşılamak amacıyla global OEM (makina imalatçıları) üreticileri ve son kullanıcılar için dizayn edilmiştir.

PowerFlex 40 Serisi

PowerFlex® 40 AC Sürücüleri OEM,makina imalatçıları ve son kullanıcılar için üretilmiş olup motor kontrol performansı arttırılmış kullanımı kolay kompak bir sürücüdür.

PowerFlex 40P Serisi

PowerFlex® 40P AC Sürücüleri kapalı çevrim kontorlüyle Kategori 3 Safe Torque-off sınıfına girmekle birlikte maliyeti düşük bir sürücü olarak dizayn edilmiştir.

PowerFlex 400 Serisi

PowerFlex® 400 AC Sürücüleri endüstriyel fan ve pompa uygulamaları için dizayn edilmiştir.

PowerFlex 70 Serisi

PowerFlex® 70 AC Sürücüleri kompak tipiyle,montaj alanından kazanma,kullanımı basit ve dayanıklı sürücülerdir.Bu sürücüler kolayca monte edebilir ve programlaya bilirsiniz.

Micrologix 1000

1761 MicroLogix™ 1000 Kontrol cihazları MicroLogix ailesinin en küçük serisidir.Bu kontrol cihazları 32 I/O'ya kadar mevcut olmakla beraber bir çok farklı uygulamalarda kullanılabilir.

Micrologix 1100

Allen-Bradley Micrologix 1100 PLC serisinde , yüksek hızlı CPU, güçlü komut seti ve esnek haberleşme yapısına ek olarak dijital-analog giriş/çıkış genişleme imkanı, online program edit, ve dahili ethernet portu ile orta ölçekli otomasyon projelerine çözüm sunar.

Micrologix 1200

Allen-Bradley Micrologix 1200 PLC serisi , yüksek hızlı CPU, güçlü komut seti ve esnek haberleşme yapısına ek olarak dijital-analog giriş/çıkış genişleme imkanı ile orta ölçekli otomasyon sistemlerine çözüm sunar.

Micrologix 1400

Allen-Bradley Micrologix 1400 PLC serisinde , yüksek hızlı CPU, güçlü komut seti ve esnek haberleşme yapısına ek olarak dijital-analog giriş/çıkış genişleme imkanı, online program edit, ve dahili ethernet portu ile orta ölçekli otomasyon projelerine çözüm sunar.

Micrologix 1500

1764 MicroLogix™ 1500 kontrol cihazları en çok genişletilebilir MicroLogix ailesinin bir ürünüdür.MicroLogix 1200 kontrol cihazlarının özelliklerine göre daha gelişmiş özellikleri bulunur.

1762 Micrologix Ek I/O Modülleri

1762 MicroLogix™ kontrol cihazları ilave I/O modülleri ile MicroLogix 1100, 1200, ve 1400 kontrol ünitelerine karşın giriş ve çıkış sayılarına göre daha esnektir.Modülleri ray montaj veya panel montaj şeklinde seçilebilir.

SMC-3 Serisi Soft Starter

SMC-3 solid-state motor kontrolörü, trifaze motorlara yumuşak yol verme için tasarlanmış olup kompakt, kullanımı kolay yapıya sahiptir.

SMC-FLEX Soft Starter

Allen-Bradley SMC-FLEX Soft Starter, 3-fazlı sincap kafes indüksiyon yada Yıldız/Üçgen tip motorlarda mikroprosesör kontrollü yol verme olanağı sağlar.

Kinetix3 Servo Driver

Bulletin 2071 Kinetix® 3 Component Servo Drives apply the appropriate level of control to a low-power application without the complexity of traditional servo solutions.

Micro 810 Serisi

Minyatür ve ray montaj yapısıyla Micro810™ Programlanabilir Kontrol Cihazları yüksek akım röle çıkışlı olup akıllı röle mantığı yapısında çalışır.

Micro 830 Serisi

Micro830™ Programlanabilir Logic Cihazları esnek I/O ve haberleşme seçenekleri ile makinanızdaki kontrol uygulamalarınızda size çözüm sunabilmesi için dizayn edilmiştir.

Micro 850 Serisi

Micro850™ Programlanabilir Logic Cihazları esnek I/O ve haberleşme seçenekleri ile makinanızdaki kontrol uygulamalarınızda size çözüm sunabilmesi için dizayn edilmiştir.

Micro 800 Plug-in Modülleri

With Bulletin 2080 Micro800™ Plug-in Modules, you can adapt your base unit controller to fit your application needs. Extend the functionality of embedded I/O without increasing the footprint of your controller. Increase the system capabilities through memory and clock modules.

PanelView Plus Compact

The PanelView™ Plus Compact 400, 600 and 1000 Graphic Terminals have a 3.5 in., 3.8 in. or 5.5 in.

PanelView Plus Component

Yeni nesil PanelView Component operatör panelleri,insan makina arasında maksimum şeffaflık, verimlilikve güvenirlik sağlarken, sahip olduğu yüksek özelliklikullanıcı dostu yapısı ile tüm otomasyon uygulamalarıiçin ideal çözümler sunar.

Our Bulletin TLY TL-Series™ Servo Motors represent a significant solution for machine designers needing low-inertia, high-performance servo motors.
ALLEN BRADLEY | Tecno Otomasyon