Kurumsal


TECNO Endüstriyel Otomasyon 2003 yılında elektrik, elektronik ve otomasyon ürünleri satışı, projelendirmesi ve teknik desteği alanında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne birçok alanda başarılı projelere imza atmış ve bu sektördeki faaliyetlerini doğrusal bir artış grafiği ile sürdürmektedir.

Faaliyetlerinin önemli bir kısmını PLC, HMI, motion kontrol yazılımları üzerine yapan firmamız uzman ekibiyle, endüstri ve makina imalatçılarına yönelik en doğru çözümü en kısa sürede ve uygun şartlarda sunmaktadır. Ayrıca endüstriyel yazılımlar ve özel uygulama makroları ile çözümler sunan TECNO, kendi bünyesinde pano tasarım-montaj ve proje-taahhüt hizmeti de vermektedir. Motor hız kontrol cihazları ve Enda otomasyon malzemelerinin satışı, satış sonrası servisi, bakım ve tamirinide tecrübeli ekibiyle kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Müşterilerini çözüm ortağı olarak gören firmamız, sizlere doğru projeyi uygun şartlarda sunmayı ve sunduğu projelerin devamlı arkasında durmayı ilke edinmiştir. Memnuniyetinizin verdiği güdüyle sizlerle birçok başarılı projeye imza atacağımıza inanıyoruz.

Kurumsal | Tecno Otomasyon